חדשות

4 בנובמבר, 2012,

0 תגובות

מלגזות משומשות למכירה

 

אחד היתרונות בקניית מלגזות משומשות הם כמובן המחיר. בעוד שקניית מלגזה חדשה עולה לפחות ב50% יותר ממלגזה משומשת, יתרון המחיר הוא נושא מובהק.
כמובן שבכל יתרון קיים גם חסרון, האחריות על מלגזות חדשות ארוכה הרבה יותר, כאשר קונים מלגזה משומשת מאדם פרטי במרבית המקרים לא תקבלו אחריות בכלל על הכלי ותאלצו להתמודד עם הבעיות הטכניות שעתידות לצוץ ביום מן הימים.

טרייד ליפט – אחריות מעל הכל במלגזות משומשות למכירה

כאשר אנו מציעים מלגזה למכירה, הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון הוא שכל המלגזות המוצעות למכירה, נמצאות באחריות שלנו, עברו בדיקה קפדנית ונמצאו תקינות, מיד לאחר מכן אנו מציעים אותן למכירה במחירים חסרי תקדים.
היתרון בין קניה מאדם פרטי לחברה המתמחה ביבוא ושיווק מלגזות משומשות הוא נושא השקט הנפשי הנובע מהאחריות הממושכת אותה אנו מקנים לכל אחת מהמלגזות.

בין אם מדובר במלגזות חשמליות, מעמיסים טלסקופיים, מלגזות אדם הולך וכיוב' אנחנו דואגים לתקינות הכלי הרבה לפני שהוא מפורסם למכירה.
מעבר להיצע המלגזות הנמצאות במלאי, אנחנו יכולים לרכוש עבורכם כל מלגזה שתרצו מכל הדגמים והיצרנים הקיימים בעולם, בניהן מלגזות סטיל, לינדה ועוד.

מלגזות משומשות למכירה

6 בספטמבר, 2012,

0 תגובות

מלגזות - כלי עבודה יעיל

 

מלגזות הן כלי עבודה שימושי ואפקטיבי. לא אחת- אין לו תחליף. הוא אמצעי יעיל לשינוע סחורות ומטענים  במחסנים, בנמלים, בחקלאות, במפעלים, במרכזים לוגיסטיים ועוד.  מלגזות גדולות פועלות על דיזל. הן מזהמות את הסביבה ומרעישות.  העובדים עליהן  נאלצים לחבוש אוזניות כדי לאטום את הרעש. לפיכך במקומות רבים, ודאי בתוך מתחמים סגורים, יש כיום נטייה להעדיף מלגזות חשמליות  קטנות יותר, נקיות, ושקטות מלגזות ידידותיות לסביבה ולמי שמפעיל אותן.

קשה לתאר, לדוגמה, עבודה בנמל ללא תנועה מתמדת של מלגזנים המשנעים סחורות אל האניות ומהן.  במתחם  שיש בו תנועה ערה של מלגזו, במיוחד כאשר יש בו גם סחורות רבות, חשוב להקפיד שבעתיים על נהיגה זהירה ומושכלת, כדי לא לפגוע ולא להיפגע.

עבודה שקטה

הואיל ומלגזה חשמלית לא נזקקת לדלק וממילא לא פולטת אדי בנזין או סולר – היא מתאימה לעבודה במתחמים סגורים, לרבות בכאלה שיש בהם חומרים דליקים. המלגזה החשמלית נוסעת בשקט.  הן מי שמפעיל אותה  והן מי ששוהים בקרבתה אינם סובלים כל רעש. בנוסף, המלגזה היא "ידידותית לסביבה". היא אינה מזהמת אותה בפליטת גזים רעילים. ניתן להניע ולשנע אותה גם במתחמים צרים יחסית. כושר התפעול שלה מהיר. גם עלויות האחזקה שלה נמוכות.

מלגזות חשמליות הן בטיחותיות וקלות לנהיגה. בדגמים החדישים והמשוכללים קיימת בקרה על נותנים חשובים כגון שעות העבודה, המרחק שנגמא  באמצעות המלגזה, מהירות נסיעתה, המשקל המועמס עליה  ועוד.

נהיגה זהירה

כדי למצות את כל היתרונות של המלגזה יש לנהוג בה ועליה בזהירות. לציית לכל ההוראות ולנהוג לפי ההנחיות. הגם שהנהיגה אינה מתבצעת על הכביש היא חשופה לאיומים ולסיכונים שונים בסביבת העבודה שבה נעשה בה שימוש.

חשוב לשמור על ערנות, לאמוד נכון את המקום שבו נוסעים, את המשקל שאותו מעמיסים. חריגה מהתקן המותר עלולה לגרום חלילה לנזק ואף לתאונה.  חשוב גם להקפיד על כשירותן ותקינותן. בכל מפעל יש מי שממונה על הבטיחות אבל גם כאשר משתמשים במלגזה במקום שאין בו ממונה על הבטיחות, חלות חובה ואחריות על מי שנוהג במלגזה לבדוק אותה ולהקפיד על תחזוקתה. 

מלגזות - כלי עבודה יעיל